IHLP4040DZER100M11 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
MFR Recommended
Vishay Dale
In Stock: 0
Datasheet
Direct
Sumida America Inc.
In Stock: 19 232
Datasheet
Direct
Pulse Electronics
Similar
CODACA
Similar
Eaton - Electronics Division
Bourns Inc.
10 µH Shielded Molded Inductor 7.5 A 30.5mOhm Max Nonstandard