ASVHSVH16K254
DigiKey Part Number
455-3987-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ASVHSVH16K254
Description
JUMPER SVH-41T-P1.1 X2 10"
Detailed Description
Black 16 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 10.0" (254.0mm)
Category
Length
10.0" (254.0mm)
Wire Gauge
16 AWG