ASVHSVH16K203
DigiKey Part Number
455-3986-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ASVHSVH16K203
Description
JUMPER SVH-41T-P1.1 X2 8"
Detailed Description
Black 16 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 8.00" (203.20mm)
Category
Length
8.00" (203.20mm)
Wire Gauge
16 AWG