ASVHSVH16K102
DigiKey Part Number
455-3985-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ASVHSVH16K102
Description
JUMPER SVH-41T-P1.1 X2 4"
Manufacturer Standard Lead Time
8 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Black 16 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 4.00" (101.60mm)
Category
Length
4.00" (101.60mm)
Manufacturer
JST Sales America Inc.
Wire Gauge
16 AWG