C1005X5R1A475K050BC is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
YAGEO
In Stock: 0
Datasheet
Direct
Samsung Electro-Mechanics
In Stock: 1 003 120
Datasheet
4.7 µF ±10% 10V Ceramic Capacitor X5R 0402 (1005 Metric)