C45-4DC-24
DigiKey Part Number
1053-C45-4DC-24-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
C45-4DC-24
Description
FAN CORD 45DEG 4POS 24"
Manufacturer Standard Lead Time
12 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Fan Power Cord Fan Terminal Receptacle 45° (4) 24.0" (609.6mm) Open Wires
Category
Length
24.0" (609.6mm)
Manufacturer
Orion Fans
Number of Conductors
2
Packaging
Bulk
Cord Type
SPT-1
Part Status
Active
Wire Gauge
18 AWG