PCJ1C221MCL1GS is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
Nichicon
In Stock: 8 185
Datasheet
Similar
Nichicon
In Stock: 782
Datasheet
In Stock: 140
In Stock: 1 154
Parametric Equivalent
Direct
Chemi-Con
Chemi-Con
Parametric Equivalent
220 µF 16 V Aluminum - Polymer Capacitors Radial, Can - SMD 22mOhm 2000 Hrs @ 105°C