ECS-250-18-33Q-DS is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
ECS Inc.
In Stock: 1 534
Datasheet
Parametric Equivalent
ECS Inc.
In Stock: 1 959
Datasheet
Similar
Abracon LLC
In Stock: 46
25 MHz ±30ppm Crystal 18pF 40 Ohms 4-SMD, No Lead