ABM8-25.000MHZ-D4Y-T is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Abracon LLC
In Stock: 14 740
Datasheet
Parametric Equivalent
Abracon LLC
In Stock: 926
Datasheet
In Stock: 0
Similar
CTS-Frequency Controls
Similar
TXC CORPORATION
TXC CORPORATION
Aker Technology Corp
EPSON
25 MHz ±30ppm Crystal 18pF 50 Ohms 4-SMD, No Lead