NSYCRN65200
DigiKey Part Number
4008-NSYCRN65200-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
NSYCRN65200
Description
ENCLOSURE STL 23.62"L X 19.69"W
Detailed Description
Enclosure Metal, Steel Gray Cover Included 23.622" L x 19.685" W (600.00mm x 500.00mm) X 7.874" (200.00mm)
EDA/CAD Models
NSYCRN65200 Models
Category
Height
7.874" (200.00mm)
Mfr
Area (L x W)
465in² (3000cm²)
Size / Dimension
23.622" L x 19.685" W (600.00mm x 500.00mm)