XRCGB25M000F3A00R0 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Murata Electronics
In Stock: 8 568
Datasheet
Parametric Equivalent
Murata Electronics
In Stock: 2 545
Datasheet
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
25 MHz ±35ppm Crystal 6pF 100 Ohms 4-SMD, No Lead