0430300003-12-N2
DigiKey Part Number
0430300003-12-N2-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0430300003-12-N2
Description
12" PRE-CRIMP A2016N BROWN
Customer Reference
Detailed Description
Brown 22 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Gold 12.0" (304.8mm)
Category
Wire Gauge
22 AWG
Color
Brown
Contact End
Socket to Cable (Round)
Length
12.0" (304.8mm)
Alternate Color
12" PRE-CRIMP A2016A ORANGE
In-Stock: 0
12" PRE-CRIMP A2016B BLACK
In-Stock: 3780
12" PRE-CRIMP A2016G GREEN
12" PRE-CRIMP A2016L BLUE
12" PRE-CRIMP A2016R RED
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2016N BROWN
3" PRE-CRIMP A2016N BROWN
4" PRE-CRIMP A2016N BROWN
5" PRE-CRIMP A2016N BROWN
6" PRE-CRIMP A2016N BROWN