0430300003-12-B4
DigiKey Part Number
0430300003-12-B4-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0430300003-12-B4
Description
12" PRE-CRIMP A2015B BLACK
Customer Reference
Detailed Description
Black 24 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Gold 12.0" (304.8mm)
Category
Wire Gauge
24 AWG
Color
Black
Contact End
Socket to Cable (Round)
Length
12.0" (304.8mm)
Additional Resources
In-Stock: 369
Check for Additional Incoming Stock
Alternate Color
12" PRE-CRIMP A2015A ORANGE
In-Stock: 0
12" PRE-CRIMP A2015G GREEN
In-Stock: 0
12" PRE-CRIMP A2015L BLUE
12" PRE-CRIMP A2015N BROWN
12" PRE-CRIMP A2015R RED
In-Stock: 288
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2015B BLACK
3" PRE-CRIMP A2015B BLACK
In-Stock: 350
4" PRE-CRIMP A2015B BLACK
5" PRE-CRIMP A2015B BLACK
6" PRE-CRIMP A2015B BLACK