HR2220V801R-10 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Max Echo
In Stock: 2 360
Datasheet
800 Ohms @ 100 MHz 1 Power Line Ferrite Bead 2220 (5650 Metric) 8A 10mOhm