APAPA22K254
DigiKey Part Number
455-3357-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
APAPA22K254
Description
JUMPER SPHD-001T-P0.5 X2 10"
Detailed Description
Black 22 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 10.0" (254.0mm)
Category
Wire Gauge
22 AWG
Length
10.0" (254.0mm)