APAPA22K203
DigiKey Part Number
455-3356-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
APAPA22K203
Description
JUMPER SPHD-001T-P0.5 X2 8"
Detailed Description
Black 22 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 8.00" (203.20mm)
Category
Wire Gauge
22 AWG
Length
8.00" (203.20mm)