APALPAL22K305
DigiKey Part Number
455-3089-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
APALPAL22K305
Description
JUMPER SPAL-001T-P0.5 X2 12"
Manufacturer Standard Lead Time
8 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Black 22 AWG Jumper Lead Pin to Pin Tin 12.0" (304.8mm)
Category
Wire Gauge
22 AWG
Manufacturer
JST Sales America Inc.
Contact Finish
Tin
Series
Color
Black
Packaging
Bulk
Number of Rows
1
Part Status
Active
Number of Conductors
1
Contact End
Pin to Pin
Base Product Number
Length
12.0" (304.8mm)