Image for A10SR10SR30K203B is not available
A10SR10SR30K203B
DigiKey Part Number
455-3670-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
A10SR10SR30K203B
Description
JUMPER 10SR-3S - 10SR-3S 8"
Detailed Description
10 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket 0.667' (203.20mm, 8.00")
Pitch - Connector
0.039" (1.00mm)
Series
Length
0.667' (203.20mm, 8.00")
Connector Type
Socket to Socket
Additional Resources
Available To Order
Check Lead Time
Alternate Length
JUMPER 10SR-3S - 10SR-3S 2"
In-Stock: 0
JUMPER 10SR-3S - 10SR-3S 6"
In-Stock: 393
JUMPER 10SR-3S - 10SR-3S 12"
In-Stock: 831
JUMPER 10SR-3S - 10SR-3S 4"
In-Stock: 1047
JUMPER 10SR-3S - 10SR-3S 10"