L77SDB25S
L77SDB25S
L77SDB25S
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L77SDB25S
DigiKey Part Number
L77SDB25S-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
L77SDB25S
Description
CONN D-SUB RCPT 25POS SOLDER CUP
Detailed Description
25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
EDA/CAD Models
L77SDB25S Models
Contact Finish Thickness
Flash
Packaging
Bulk
Current Rating (Amps)
3A
Connector Style
Voltage Rating
250V
Mounting Type
Wire Gauge
20 AWG
Shell Size, Connector Layout
3 (DB, B)
Contact Material
Brass
Operating Temperature
-55°C ~ 105°C