J0408-A32-J0408-35
DigiKey Part Number
3155-J0408-A32-J0408-35-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
J0408-A32-J0408-35
Description
CABLE JST 0.8 PITCH 4-PIN 35MM
Manufacturer Standard Lead Time
10 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
4 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket 0.115' (35.05mm, 1.38")
Category
Number of Rows
1
Manufacturer
YIC
Pitch - Connector
0.031" (0.80mm)
Packaging
Bag
Length
0.115' (35.05mm, 1.38")