TC164-JR-0733RL is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
CTS Resistor Products
In Stock: 203 262
Datasheet
Direct
Panasonic Industry
In Stock: 58 632
Datasheet
Similar
Bourns Inc.
33 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals