0805B104K500CT is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
KYOCERA AVX
In Stock: 0
Datasheet
Direct
KYOCERA AVX
In Stock: 0
Datasheet
Knowles Syfer
YAGEO
YAGEO
Similar
KEMET
0.1 µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)