CG3-280U/12
DigiKey Part Number
V2073-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
CG3-280U/12
Description
CARD GUIDE 280MM 12PCS
Manufacturer Standard Lead Time
2 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Polycarbonate, Snap-In Mount, 11.024" (280.00mm) 0.062 ~ 0.090" (1.57 ~ 2.29mm) Cards
Manufacturer
Vector Electronics
Accessory Type
Polycarbonate, Snap-In Mount, 11.024" (280.00mm)
Series
For Use With/Related Products
0.062 ~ 0.090" (1.57 ~ 2.29mm) Cards