FN9262B-10-07
DigiKey Part Number
817-FN9262B-10-07-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
FN9262B-10-07
Current Rating - Filter
10A
Packaging
Box
Termination
Wire Leads
Panel Cutout Dimensions
Rectangular - 29.00mm x 33.00mm