C1608X7R2A103K080AA is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
TDK
In Stock: 42 582
Datasheet
Similar
TDK
In Stock: 33 156
Datasheet
Similar
Direct
Walsin Technology Corporation
Direct
KYOCERA AVX
KEMET
KEMET
Murata Electronics
Taiyo Yuden
KYOCERA AVX
10000 pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric)