FBMJ2125HS420-T is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Taiyo Yuden
In Stock: 810
Datasheet
Parametric Equivalent
Taiyo Yuden
In Stock: 935
Datasheet
In Stock: 0
In Stock: 0
42 Ohms @ 100 MHz 1 Power Line Ferrite Bead 0805 (2012 Metric) 4A 8mOhm