SIT9346AI-2E3A25E200.000000
DigiKey Part Number
1473-SIT9346AI-2E3A25E200.000000-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
SIT9346AI-2E3A25E200.000000
Description
MEMS OSC XO 200.000000MHZ LVDS
Manufacturer Standard Lead Time
12 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
200 MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Exposed Pad
Category
Frequency Stability
±50ppm
Mfr
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Series
Current - Supply (Max)
79mA
Package / Case
6-SMD, No Lead Exposed Pad
Base Resonator
Supplier Device Package
6-PQFV (7x5)
Type
Size / Dimension
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Frequency
Height - Seated (Max)
0.035" (0.90mm)
Function
Enable/Disable
Current - Supply (Disable) (Max)
58mA
Output
LVDS
Base Product Number
Voltage - Supply
2.5V