UMPC-02-L-16-M-12.0-1 | |
|---|---|
DigiKey Part Number | 612-UMPC-02-L-16-M-12.0-1-ND |
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | UMPC-02-L-16-M-12.0-1 |
Description | CBL ASSEM MPOWER 2POS 16AWG 12" |
Customer Reference | |
Detailed Description | 2 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket 1.00' (304.80mm) |
Datasheet | Datasheet |
EDA/CAD Models | UMPC-02-L-16-M-12.0-1 Models |
Category | Length 1.00' (304.80mm) |