XAH335025.000000K
DigiKey Part Number
800-4324-2-ND - Tape & Reel (TR)
800-4324-1-ND - Cut Tape (CT)
800-4324-6-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
XAH335025.000000K
Description
XTAL OSC XO 25.0000MHZ LVCMOS
Manufacturer Standard Lead Time
33 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
25 MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Category
Frequency Stability
±50ppm
Mfr
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C
Series
Current - Supply (Max)
35mA
Packaging
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Ratings
AEC-Q200
Part Status
Active
Mounting Type
Surface Mount
Base Resonator
Package / Case
4-SMD, No Lead
Type
Supplier Device Package
4-VDFN (3.2x2.5)
Frequency
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Function
Enable/Disable
Height - Seated (Max)
0.039" (1.00mm)
Output
LVCMOS
Base Product Number
Voltage - Supply
3.3V