ETPF470M5H is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
MFR Recommended
Panasonic Industry
In Stock: 17 582
Datasheet
470 µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 2.5 V 2917 (7343 Metric) 5mOhm @ 100kHz