BZX84J-B12,115 is out of stock and backorders are currently unavailable.
Available Substitutes:
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
In Stock: 7 604
Datasheet
Similar
Diodes Incorporated
In Stock: 3 320
Datasheet
Diodes Incorporated
Diotec Semiconductor
onsemi
onsemi
Rohm Semiconductor
In Stock: 320
Zener Diode 12 V 550 mW ±2% Surface Mount SOD-323F