BZX384-B15,115 is out of stock and backorders are currently unavailable.
Available Substitutes:
Similar
Panjit International Inc.
In Stock: 0
Datasheet
Similar
Comchip Technology
In Stock: 0
Datasheet
Diotec Semiconductor
onsemi
onsemi
Rohm Semiconductor
Taiwan Semiconductor Corporation
Zener Diode 15 V 300 mW ±2% Surface Mount SOD-323