XRCGB27M000F3M14R0 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Murata Electronics
In Stock: 0
Datasheet
27 MHz ±30ppm Crystal 6pF 150 Ohms 4-SMD, No Lead