BLM18AG471WH1D is Obsolete and no longer manufactured.
Available Substitutes:
MFR Recommended
Murata Electronics
In Stock: 62 532
Datasheet
470 Ohms @ 100 MHz 1 Ferrite Bead 0603 (1608 Metric) 200mA 200mOhm