BLF03VK221SNGD | |
|---|---|
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | BLF03VK221SNGD |
Description | FERRITE BEAD 220 OHM 0201 1LN |
Manufacturer Standard Lead Time | 19 Weeks |
Customer Reference | |
Detailed Description | 220 Ohms @ 5 GHz 1 Ferrite Bead 0201 (0603 Metric) 800mA 155mOhm |
Datasheet | Datasheet |
Category | DC Resistance (DCR) (Max) 155mOhm |
Manufacturer Murata Electronics | Operating Temperature -55°C ~ 125°C |
Series | Package / Case 0201 (0603 Metric) |
Packaging Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Mounting Type Surface Mount |
Part Status Active | Height (Max) 0.013" (0.33mm) |
Number of Lines 1 | Size / Dimension 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) |
Impedance @ Frequency 220 Ohms @ 5 GHz | Base Product Number |
Current Rating (Max) 800mA |