1255AY-100M=P3 is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Similar
Pulse Electronics
In Stock: 8 403
Datasheet
Similar
Pulse Electronics
In Stock: 0
Datasheet
10 µH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 2.9 A 47mOhm Nonstandard