0008500113-12-B4-D
DigiKey Part Number
0008500113-12-B4-D-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0008500113-12-B4-D
Description
12" PRE-CRIMP A2015 BLACK
Customer Reference
Detailed Description
Black 24 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 12.0" (304.8mm)
Category
Wire Gauge
24 AWG
Color
Black
Contact End
Socket to Socket
Length
12.0" (304.8mm)
Additional Resources
In-Stock: 400
Check for Additional Incoming Stock
Alternate Color
12" PRE-CRIMP A2015 BLUE
In-Stock: 0
12" PRE-CRIMP A2015 BROWN
In-Stock: 0
12" PRE-CRIMP A2015 GREEN
In-Stock: 73
12" PRE-CRIMP A2015 ORANGE
12" PRE-CRIMP A2015 RED
In-Stock: 763
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2015 BLACK
3" PRE-CRIMP A2015 BLACK
In-Stock: 604
4" PRE-CRIMP A2015 BLACK
5" PRE-CRIMP A2015 BLACK
6" PRE-CRIMP A2015 BLACK