DSA1001CL3-025.0000VAO is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
25 MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.7V ~ 3.6V Standby (Power Down) 4-VDFN
DSA1001CL3-025.0000VAO
DigiKey Part Number
150-DSA1001CL3-025.0000VAO-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
DSA1001CL3-025.0000VAO
Description
MEMS OSC., AUTOMOTIVE, LOW POWER
Detailed Description
Category
Frequency Stability
±20ppm
Mfr
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C
Series
Current - Supply (Max)
6.3mA
Packaging
Tube
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max)
0.035" (0.90mm)
Voltage - Supply
1.7V ~ 3.6V