A10SUR10SUR32W152A
DigiKey Part Number
455-4014-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
A10SUR10SUR32W152A
Description
JUMPER 10SUR-32S - 10SUR-32S 6"
Manufacturer Standard Lead Time
8 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
10 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket, Reversed 0.500' (152.40mm, 6.00")
Category
Number of Rows
1
Manufacturer
JST Sales America Inc.
Pitch - Connector
0.031" (0.80mm)
Series
Length
0.500' (152.40mm, 6.00")