Image for A06XAF06XAF22K254B is not available
A06XAF06XAF22K254B
DigiKey Part Number
455-3846-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
A06XAF06XAF22K254B
Description
JUMPER 06XAF-2S - 06XAF-2S 10"
Detailed Description
6 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket 0.833' (254.00mm, 10.00")
Pitch - Connector
0.098" (2.50mm)
Series
Length
0.833' (254.00mm, 10.00")