Image for A05XAF05XAF22K254A is not available
A05XAF05XAF22K254A
DigiKey Part Number
455-3853-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
A05XAF05XAF22K254A
Description
JUMPER 05XAF-2S - 05XAF-2S 10"
Detailed Description
5 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket, Reversed 0.833' (254.00mm, 10.00")
Pitch - Connector
0.098" (2.50mm)
Series
Length
0.833' (254.00mm, 10.00")