A03XAF03XAF22K51B
A03XAF03XAF22K51B
A03XAF03XAF22K51B
DigiKey Part Number
455-3813-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
A03XAF03XAF22K51B
Description
JUMPER 03XAF-2S - 03XAF-2S 2"
Detailed Description
3 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket 0.167' (50.80mm, 2.00")
Pitch - Connector
0.098" (2.50mm)
Series
Length
0.167' (50.80mm, 2.00")