A02XAF02XAF22K51A
DigiKey Part Number
455-3045-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
A02XAF02XAF22K51A
Description
JUMPER 02XAF-2S - 02XAF-2S 2"
Detailed Description
2 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket, Reversed 0.167' (50.80mm, 2.00")
Pitch - Connector
0.098" (2.50mm)
Series
Length
0.167' (50.80mm, 2.00")