A02KR02KR26E254B
A02KR02KR26E254B
DigiKey Part Number
455-3449-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
A02KR02KR26E254B
Description
JUMPER 02KR-6S-P - 02KR-6S-P 10"
Manufacturer Standard Lead Time
8 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
2 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket 0.833' (254.00mm, 10.00")
Category
Number of Rows
1
Manufacturer
JST Sales America Inc.
Pitch - Connector
0.079" (2.00mm)
Series
Length
0.833' (254.00mm, 10.00")