BAS4004E6433HTMA1 | |
|---|---|
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | BAS4004E6433HTMA1 |
Description | DIODE ARR SCHOTT 40V 120MA SOT23 |
Customer Reference | |
Detailed Description | Diode Array 1 Pair Series Connection 40 V 120mA (DC) Surface Mount TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
Datasheet | Datasheet |
Category | Speed Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed |
Manufacturer Infineon Technologies | Reverse Recovery Time (trr) 100 ps |
Packaging Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Current - Reverse Leakage @ Vr 1 µA @ 30 V |
Part Status Not For New Designs | Operating Temperature - Junction 150°C (Max) |