TSX-3225 16.0000MF09Z-AC6 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
EPSON
In Stock: 0
Datasheet
Parametric Equivalent
EPSON
In Stock: 11 513
Datasheet
16 MHz ±10ppm Crystal 9pF 60 Ohms 4-SMD, No Lead