PS-24V5A-25B
PS-24V5A-25B
PS-24V5A-25B
DigiKey Part Number
2671-PS-24V5A-25B-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
PS-24V5A-25B
Description
24V 5A Power Adapter 5.5OD 2.1ID
Customer Reference
Detailed Description
100 ~ 240VAC Power Adapter For USB Hubs
Category
Accessory Type
Power Adapter
Manufacturer
Coolgear
Specifications
100 ~ 240VAC