M4C-125-342
DigiKey Part Number
2267-M4C-125-342-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
M4C-125-342
Description
SLEEVE 0.125" DIA BK/WT 1=7FT
Manufacturer Standard Lead Time
12 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Continuous Polyolefin Black on White
Category
Applications
Cable and Wire Management
Manufacturer
Brady Corporation
Color - Background
Black on White
Series
Length
7' (2.13m)
Packaging
Box
Width
0.235" (5.97mm)