TBU-DT085-100-WH | |
|---|---|
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | TBU-DT085-100-WH |
Description | SURGE SUPP TBU DL 100MA 850V SMD |
Manufacturer Standard Lead Time | 29 Weeks |
Customer Reference | |
Detailed Description | Overvoltage/Surge Protection IC 850V Internal Switch 4-DFN (5x5) |
Datasheet | Datasheet |
EDA/CAD Models | TBU-DT085-100-WH Models |
Category | Number of Circuits 2 |
Manufacturer Bourns Inc. | Applications Ethernet |
Series | Mounting Type Surface Mount |
Packaging Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Package / Case 4-VDFN Exposed Pad |
Part Status Active | Supplier Device Package 4-DFN (5x5) |
Voltage - Clamping 850V | Voltage - Working 425V |