Image for ATBDR35S2 is not available
ATBDR35S2
DigiKey Part Number
ATBDR35S2-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ATBDR35S2
Description
DIN RAIL 35MMX7MM SLOT 78" STL
Manufacturer Standard Lead Time
15 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Din Rail Top Hat 1.378" W x 0.295" H (35.00mm x 7.50mm) Slotted Steel 78.740" (2000.00mm)
Category
Slotted/Unslotted
Slotted
Manufacturer
Amphenol PCD Shenzhen
Size
1.378" W x 0.295" H (35.00mm x 7.50mm)
Series
Length
78.740" (2000.00mm)